August 2013 - Dapur Tanpa Sempadan...

Wednesday, August 28, 2013

Monday, August 26, 2013

Sunday, August 25, 2013

Wednesday, August 21, 2013

Sunday, August 18, 2013

Wednesday, August 14, 2013

Tuesday, August 13, 2013

Sunday, August 11, 2013

Monday, August 5, 2013

Sunday, August 4, 2013

TERUNG BERLADO

5:00 PM 4
Salam semua, dah nak hujung2 Ramadan ni, cm masak lagi simple dan ringkas. Semalam cm masa terung berlado. Selain tu ada juga asam pedas ...
Read More

Saturday, August 3, 2013

Thursday, August 1, 2013

Peringatan

AMARAN KERAS!!!!

DILARANG MELAKUKAN PENGAMBILAN SEBARANG MATERIAL TERUTAMA "GAMBAR" DARI BLOG INI TANPA IZIN DARI PEMILIK. HAKCIPTA TERPELIHARA.