May 2010 - Dapur Tanpa Sempadan...

Monday, May 31, 2010

Sunday, May 30, 2010

Saturday, May 29, 2010

Friday, May 28, 2010

Tuesday, May 25, 2010

Monday, May 24, 2010

Sunday, May 23, 2010

Saturday, May 22, 2010

Thursday, May 20, 2010

Wednesday, May 19, 2010

SOSEJ ROLL

5:30 AM 8
Salam pagi Rabu untuk semua...terkejut ke tengok pepagi dah muncul N3 baru...hahaha saja jee. Kadang2kan kalau mat buat resipi ulang tayang...
Read More

Tuesday, May 18, 2010

KARI LAKSA

7:30 PM 14
Salam semua...hari ni kan mat rasa malass 200% nak update. Cuaca panas, badan pun rasa macam tak selesa, mata berair (bukan sedey, atau mak...
Read More

Monday, May 17, 2010

AYAM "OH"

8:22 PM 12
Salam untuk semua, selamat malam....hari ni terrlambat masukkan N3, sebenarnya lepas masak pagi tadi, mat pi lah melawat sedara-mara waris2...
Read More

Sunday, May 16, 2010

Saturday, May 15, 2010

Peringatan

AMARAN KERAS!!!!

DILARANG MELAKUKAN PENGAMBILAN SEBARANG MATERIAL TERUTAMA "GAMBAR" DARI BLOG INI TANPA IZIN DARI PEMILIK. HAKCIPTA TERPELIHARA.