August 2009 - Dapur Tanpa Sempadan...

Monday, August 31, 2009

Sunday, August 30, 2009

Friday, August 28, 2009

Thursday, August 27, 2009

Tuesday, August 25, 2009

Monday, August 24, 2009

Sunday, August 23, 2009

Thursday, August 20, 2009

Wednesday, August 19, 2009

Monday, August 17, 2009

Sunday, August 16, 2009

Friday, August 14, 2009

Thursday, August 13, 2009

LEPAT PISANG

11:45 AM 7
Salam sejahtera untuk semua, selamat pagi, dah sarapan ke?...Jom makan lepat pisang, ala kuih biasa yang selalu orang2 kampung buat, maklum...
Read More

Wednesday, August 12, 2009

ROJAK TEPUNG

5:52 PM 12
As'laikum semua, selamat petang Rabu, cuaca kat Sedenak ni mendung dan sat tadi hujan lebat u. Hari mat buat rojak tepung, resipi ambik...
Read More

Peringatan

AMARAN KERAS!!!!

DILARANG MELAKUKAN PENGAMBILAN SEBARANG MATERIAL TERUTAMA "GAMBAR" DARI BLOG INI TANPA IZIN DARI PEMILIK. HAKCIPTA TERPELIHARA.