2009 - Dapur Tanpa Sempadan...

Thursday, December 31, 2009

Wednesday, December 30, 2009

Tuesday, December 29, 2009

KUIH BAKAR

2:00 PM 13
Salam untuk semua, dah beberapa hari teragak nak makan kuih bakar. Bukan tak boleh beli, tapi saja je nak buat, lagi pun nak membuatnya buk...
Read More

Monday, December 28, 2009

Saturday, December 26, 2009

Sunday, December 20, 2009

BAHULU LAPIS

3:37 PM 11
As'laikum semua, salam maal hijrah untuk semua umat Islam, masih belum terlewat kan ucapan tu....Kebelakangan ni mat sibuk sikit, memas...
Read More

Sunday, December 13, 2009

Thursday, December 10, 2009

Tuesday, December 8, 2009

Monday, December 7, 2009

Sunday, December 6, 2009

Saturday, December 5, 2009

MOCHA BUN

9:31 PM 3
As'laikum semua, selamat malam, sebenarnya nak masukkan n3 ni petang tadi, tapi siang tadi ada hal lain yang perlu dibereskan. Hari ni...
Read More

Friday, December 4, 2009

Sunday, November 29, 2009

Tuesday, November 24, 2009

Thursday, November 19, 2009

Wednesday, November 18, 2009

ROTI SIPUT

5:11 PM 13
Selamat petang semua, jemput minum dan makan roti.... Hari ni kan, angin rajin datang bertiup kencang, cuaca pulak hujan, lembap dan dingin...
Read More

Tuesday, November 17, 2009

KERABU TOMATO

3:15 PM 2
As'laikum semua, dah makan ke.....Hari ni mat buat kerabu tomato, mat guna tomato yang muda dan setengah masak. Tomato yang muda sediki...
Read More

Thursday, November 12, 2009

SINGGANG PEDAS

4:50 PM 14
Salam Khamis untuk semua....Buat apa tu, dah minum petang ke....Hari ni mat masak biasa2 jee, lauk pun ala2 rancangan ulangan yang dah tah b...
Read More

Wednesday, November 11, 2009

KORMAK BADAM

12:45 PM 6
As'laikum dan selamat tengah hari semua.....dah makan tengah hari ke.... Hari ni mat nak share satu resipi masakan kurma atau orang2 joh...
Read More

Wednesday, November 4, 2009

Saturday, October 31, 2009

Peringatan

AMARAN KERAS!!!!

DILARANG MELAKUKAN PENGAMBILAN SEBARANG MATERIAL TERUTAMA "GAMBAR" DARI BLOG INI TANPA IZIN DARI PEMILIK. HAKCIPTA TERPELIHARA.