August 2008 - Dapur Tanpa Sempadan...

Sunday, August 31, 2008

Saturday, August 30, 2008

Wednesday, August 27, 2008

Monday, August 25, 2008

Friday, August 22, 2008

Wednesday, August 20, 2008

SINGGANG KETAM

2:12 PM 1
Mula2 nak masak chili crab, tapi kan ketam yang abah mat tangkap ni kecik2....Jadi buat singgang sudah laa, boleh juga hirup2 kuah dia.......
Read More

Monday, August 18, 2008

Sunday, August 17, 2008

Saturday, August 16, 2008

Thursday, August 14, 2008

BUTTER PRAWN

6:20 PM 3
Haiyooo...King of cholesterol sudah datangg!!!!...Serammm u, tak pe kita masak, pastu makan sikittt dan, bakinya paksa" orang lain ma...
Read More

Monday, August 11, 2008

Sunday, August 10, 2008

RENDANG KERANG

11:46 AM 8
Bukan nak kata lah, tapi rendang kerang ni memang sedap, selain senang amat nak membuatnya, semua main lambak dalam kuali....tapi hasil di...
Read More

Saturday, August 9, 2008

Peringatan

AMARAN KERAS!!!!

DILARANG MELAKUKAN PENGAMBILAN SEBARANG MATERIAL TERUTAMA "GAMBAR" DARI BLOG INI TANPA IZIN DARI PEMILIK. HAKCIPTA TERPELIHARA.