October 2008 - Dapur Tanpa Sempadan...

Friday, October 31, 2008

Thursday, October 30, 2008

Wednesday, October 29, 2008

Tuesday, October 28, 2008

Monday, October 27, 2008

Saturday, October 25, 2008

NASI DAGANG 2

3:40 PM 7
Hari ni mat masak nasi dagang...kali kedua cuba menggunakan beras kaler coklat tu (dulu masa mula2 try, aku fill....frustt leer, nasi tu k...
Read More

ACAR MENTAH

2:26 PM 0
Rasanya acar ni tak payah bagi resipi pun orang dah tau buat kan, cuma perlu timun - hiris halus, lobak merah - hiris halus, bawang besar ...
Read More

Friday, October 24, 2008

TUNA BERCILI

12:15 PM 5
Tuna bercili ni ala2 sambal tumis, tapi tak pedas dan rasa dia pun lain sikit dari sambal...Sedap dimakan bersama nasi hangat, ulam-ulaman...
Read More

Thursday, October 23, 2008

IKAN TAUCHO

1:27 PM 2
Jom lah makan lauk paling senang, mudah dan cepat....Makan dengan bubur nasi punn sedapp!!! BAHAN-BAHANNYA :-) 5 - 6 ekor ikan gelama (a...
Read More

Monday, October 20, 2008

Friday, October 17, 2008

Thursday, October 16, 2008

Wednesday, October 15, 2008

BAWANG GORENG

1:27 PM 8
Ini bukan resipi, cuma nak berkongsi tips, mat tau memang semua dah tau cara2 nak buat bawang goreng, tapi mungkin setiap individu berbeza...
Read More

Sunday, October 12, 2008

TAT STRAWBERRY

2:35 PM 3
Sebelum tu nak minta maaf dulu sebab terlewat letak n3 yang ini, tak perasan rupanya tertinggal satu resipi biskut lagi. Ini tat strawberr...
Read More

Saturday, October 11, 2008

Thursday, October 9, 2008

SAMBAL BELACAN

1:28 PM 4
Lepas tu, ada pulak sambal belacan...Ini memang wajib bagi kita orang2 melayu, kalau dah ada masak lemak, sambal belacan dan ikan masin ta...
Read More

Wednesday, October 8, 2008

Friday, October 3, 2008

Peringatan

AMARAN KERAS!!!!

DILARANG MELAKUKAN PENGAMBILAN SEBARANG MATERIAL TERUTAMA "GAMBAR" DARI BLOG INI TANPA IZIN DARI PEMILIK. HAKCIPTA TERPELIHARA.